اولین نگارش در 28 اسفند 1397
تعداد بازدید: 65
چاپ

در نشست مجله حسابداري سلامت، تاکید شد:

ضرورت پیشرفت حوزه مالی بر مبنای پژوهش های علمی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، در نشست مجله حسابداری سلامت گفت: بخش مالی دانشگاه، نیازمند پیشرفت مبتنی بر پژوهش‌های علمی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی»، با تقدیر از تلاش مسوولان این مجله افزود: لازم است جايگاه دانش مالی و حسابداري و ارتقای كيفيت اطلاعات مالی در نظام سلامت، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

IMG 1192IMG 1204

«جواد جعفري»؛ دبیر اجرابی نظام نوین مالی، معاون حوزه برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو هيات تحريريه مجله حسابداري سلامت نیز با تشکر از مسوولان این نشریه علمی پژوهشی، گفت: مجله حسابداری سلامت؛ تنها مجله تخصصي حسابداري است که به انتشار مقاله‌ های علمی در حوزه فعالیتی خود و به ویژه حسابداری دولتی در دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی می‌پردازد.

مدیر امور مالی دانشگاه، بیان کرد: این مجله به مدیر مسوولی دكتر «مسعود ابوالحلاج»( عضو هیات علمی ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) و سردبیری دكتر «غلامحسين مهدوي»(استاد حسابداري دانشگاه شيراز)، از سال 1391 شروع به کار کرده و تا کنون تعداد 19 شماره از آن به چاپ رسیده است.

«محمدحسن کشاورزی» افزود: مجله حسابداری سلامت، افزون بر چاپ نسخه کاغذی، در وبگاه مجله به نشانی http://jha.sums.ac.ir نیز منتشر می شود.

نشست پایان سال مجله علمي پژوهشي حسابداري سلامت، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیر امور مالی دانشگاه، سردبیر و اعضای هیات تحریریه مجله، در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 28 اسفند 1397 14:25
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا