اولین نگارش در 29 اسفند 1397
تعداد بازدید: 169
چاپ

پرداخت مطالبات مالی کارکنان، پزشکان، پژوهشگران و شرکت ها در آستانه عید ولادت امام علی(ع) و تعطیلات نوروز

بخشی از مطالبات مالی اعضای هیات علمی، پزشکان، کارکنان دانشکده ها، بیمارستان ها و شبکه های بهداشت و درمان و حقوق پایه اسفندماه پزشک خانواده روستایی، توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، در آخرین روز اداری سال 1397، به حساب مراکز مربوط واریز شد.

IMG 20190319 162345

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اعلام این خبر گفت: واحدهای دانشگاهی یاد شده نیز موظف شده اند که در سریع ترین زمان ممکن، مبالغ مالی را به حساب بانکی سایر ذی نفعان، کارکنان و پزشکان واریز نمایند.

دکتر «مهرداد شریفی» افزود: به همین منظور، بانک های همکار دانشگاه، برای همکاری با واحدهای دانشگاهی و انجام تراکنش های مالی تا پایان امشب و همچنین صبح روز بیست و نهم اسفندماه، اعلام آمادگی کرده اند.

این عضو هیات ریسه دانشگاه، در ادامه گفت: همزمان، بخشی از اعتبارات پژوهشی دانشگاه که مربوط به پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی است، نیز پرداخت شد و إن شاءالله مطالبات طرح های پژوهشی تا پایان بهمن ماه تسویه می گردد.

او پرداخت بخشی از مطالبات مالی شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی به مبلغ نزدیک به 137 میلیارد تومان را از دیگر اقدامات مالی صورت پذیرفته عنوان کرد و افزود: بخشی از مطالبات پیمانکاران عمرانی دانشگاه و نزدیک به شش و نیم میلیارد تومان از مطالبات شرکت های طرف قرارداد معاونت فرهنگی و امور دانشجویی نیز مطابق قراردادها، تسویه شد.

دکتر شریفی با تشریح همت گماردن بی وقفه حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و تدبیر و تلاش برای پرداخت مطالبات مالی کارکنان و پزشکان و شرکت ها و افراد طرف قرارداد دانشگاه، درآستانه عید ولادت امام علی علیه السلام و تعطیلات نوروز، گفت: این تلاش ها نه تنها تا شامگاه روز بیست و هشتم اسفندماه که در نخستین زمانی که امکان تراکنش های مالی در بانک های طرف حساب، فراهم باشد، با جدیت پیگیری می شود.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 29 اسفند 1397 04:07
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا