اولین نگارش در 12 فروردين 1398
تعداد بازدید: 28
چاپ

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بیمارستان شهید مطهری مرودشت در 12 فروردین ماه

در دوازدهمین روز از تعطیلات نوروز نود و هشت و در راستای بازدیدهای روزانه از مراکز درمانی شیراز، اعضای ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه، از بیمارستان های شهید مطهری مرودشت بازدید کردند.

bazdid12marv11

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نماینده هیات رییسه در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه، هدف از این بازدید را بررسی روند ارایه خدمات سلامت به بیماران و مراجعان عنوان کرد و یکی از رسالت های مهم دانشگاه علوم پزشکی را خدمت به مردم دانست.

bazdid12marv12bazdid12marv14

در این بازدید دکتر «مهرداد شریفی» در گفت و گو با مسوولان و تیم درمانی بیمارستان شهید مطهری مرودشت، بر سرعت بخشیدن در ارایه خدمات به بیماران تاکید کرد و ارتقای سطح میزان رضایتمندی بیماران و مراجعان در دریافت خدمت سلامت را از وظایف کارکنان مراکز درمانی بیان کرد.

نماینده هیات رییسه در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه، در گفت و گو با بیماران و همراهان، میزان رضایتمندی آنان را در دریافت ارایه خدمات جویا شد و برای ارتقای سطح ارایه خدمات به مسوولان و کادر درمانی بیمارستان تاکید کرد.

اعضای ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بخش های مختلف بیمارستان شهید مطهری مرودشت مانند تریاژ، اورژانس بزرگسالان و اطفال، آزمایشگاه، اتاق بحران، داروخانه، انبار دارویی، رادیولوژی، سی تی اسکن و بستری سرپایی بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند ارایه خدمات درمانی به بیماران قرار گرفتند.

در بازدید از بیمارستان شهید مطهری مرودشت، وضعیت دارویی در داروخانه و انبار دارویی، پذیرش و جواب دهی بیماران در بخش های پاراکلینیک بررسی شد.

در این بازدید دکتر «سالار رحیمی» دبیر ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه، دکتر«مهدی خسروی» نماینده معاونت غذا و دارو و «حمید روستایی» نماینده اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه، دکتر شریفی را همراهی کردند.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 12 فروردين 1398 03:13
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا