اولین نگارش در 28 فروردين 1398
تعداد بازدید: 27
چاپ

برگزاری نشست کارگروه راهبری توسعه مدیریت، برای آمادگی ارزیابی عملکرد دانشگاه

نشست اندیشه ورزی کارگروه راهبری توسعه مدیریت دانشگاه، به منظور هماهنگی و آمادگی هر چه بیشتر برای ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از عملکرد دانشگاه و تداوم حضور موفق در جشنواره شهید رجایی، برگزار شد.

IMG 20190416 102101IMG 20190416 102154IMG 20190416 102226

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، با بیان این خبر و اعلام شروع فرآیند بارگزاری مستندات شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی(جشنواره شهید رجایی)، گفت: در این نشست تخصصی، دیدگاه ها و چالش‌های فرآیند ارزیابی عملکرد، توسط اعضا، مطرح و اندیشه ورزی، و راهکارهای اصلاحی برای مدیریت بهینه این فرآیند، پیشنهاد و مصوب شد.

دکتر «نرجس السادات نسبی» افزود: در این نشست، بهبود وضعیت سنجه هایی از جمله چگونگی اطلاع رسانی و ارزیابی تصمیمات و قوانین مرتبط با شهروندان و همچنین تعیین تکلیف بیماران بستری در اورژانس تا 6 ساعت پس از پذیرش، در راستای تعالی حقوق شهروندی، بررسی شد.

او اعلام کرد: با توجه به چالش‌های مطرح‌شده در جلسات پیش، پیگیری های مشترک لازم از سوی دانشگاه و وزارت متبوع، انجام شد که نتیجه آن، برخی بازنگری ها در فرآیند ارزیابی عملکرد بود.

به گفته دکتر نسبی، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در قالب شاخصهای اختصاصی و عمومی و در قالب فرآیندی الکترونیک، با بهره گیری از سامانه مدیریت عملکردی زمانی «تسما» صورت می پذیرد و این دانشگاه در سال پیش، موفق به کسب رتبه برتر استانی و وزارتی، در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی شد.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 28 فروردين 1398 19:00
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا