اولین نگارش در 03 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید: 41
چاپ
آغاز به کار غرفه سلامت بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

غرفه سلامت مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی پیوند اعضای بوعلی سینا، با حضور دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مسوولان بیمارستان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سوپروایزر آموزش سلامت بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا با معرفی خدمات این غرفه به معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، از ارائه انواع مشاوره، سنجش فشارخون، نمایه توده بدنی، آموزش احیای قلبی ریوی پایه، آموزش اصول صحیح شست و شوی دست، تفکیک زباله و دفع پسماندهای خانگی، همچنین روش های پیشگیری از زخم بستر و اصول ایمنی بیمار را از جمله فعالیت های غرفه سلامت در این بیمارستان برشمرد.

 Peyvandsalamat31o

«تراکمه» افزود: با توجه به اهمیت جلب مشارکت بیمار و اعضای جامعه در راستای ارتقای ایمنی بیمار، کارکنان واحد ایمنی بیمارستان نیز با تهیه پوستر و آموزش چهره به چهره در مورد مسایل گوناگونی از جمله رضایت آگاهانه، مصرف خودسرانه دارو، دقت در زمان مصرف داروهای مشابه و پرخطر حضور فعالی در غرفه بیمارستان دارند.

 Peyvandsalamat32o

دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، ضمن افتتاح این غرفه، در ایستگاه های مختلف حضور یافته و ضمن آشنایی با خدمات، پیشنهادات لازم را در خصوص بهبود روند خدمات ارائه کرد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398 17:11
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا