اولین نگارش در 10 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید: 32
چاپ
تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع بر حمایت جدی از ایده های فناورانه در مجموعه دانشگاه

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست شورای پیشنهادات دانشگاه، بر حمایت جدی از ایده های فناورانه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی»، در این نشست که صبح امروز و با حضور نمایندگانی از واحدهای مختلف دانشگاه برگزار شد، با بیان اینکه باید به صورت جدی از ایده های فناورانه همه همکاران حمایت شود، گفت: باید اساتید و کارکنان را به مشارکت بیشتر در این زمینه تشویق کنیم.
او افزود: لازم است همه مدیران، به مشارکت یکایک کارکنان اعتقاد داشته باشند و با بها دادن به آنان، خلاقیت ها را احیا کنند.

IMG 4450
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، بهره مندی از فکر و ایده کارکنان را موجب اثربخشی در پیشبرد اهداف کلان دانشگاه دانست و گفت: این امر علاوه بر صرفه جوئی و کاهش هزینه ها، بهبود روند خدمات رسانی به مردم را نیز به همراه دارد.
دکتر شریفی یکی از وظایف نظام پیشنهادات را ایجاد امید و زمینه سازی برای مشارکت بیشتر همکاران و اجرای ایده های آنان عنوان کرد.
او تاکید کرد: نظام پیشنهادات می تواند زمینه و مسیر تبدیل شدن دانشگاه علوم پزشکی شیراز به یک دانشگاه نسل سوم را تسریع کند.
 IMG 4436
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز یادآور شد: با دسته بندی نیازها و ایجاد فراخوان ایده، می توان مدل مدیریتی دانشگاه را به سمتی پیش برد که از ایده های خلاقانه، حمایت و از فکرهای جدید بهره مند شویم.
آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 10 ارديبهشت 1398 05:51
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا