اولین نگارش در 15 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید: 74
چاپ

وبگاه دانشگاه؛ معتبرترین و به روزترین مرجع انتشار آگهی های استخدام حوزه سلامت

معتبرترین و به روزترین منبع اطلاع رسانی و انتشارآگهی های استخدام نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وبگاه این دانشگاه است.

gh-a

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه، با اعلام این مطلب، گفت: اطلاع رسانی های لازم در خصوص آگهی های استخدامی دانشگاه، در قالب اطلاعیه یا خبر در صفحه نخست وبگاه این دانشگاه؛ به نشانی www.sums.ac.ir صورت می پذیرد.

دکتر «فرشاد فتاحی» با توضیح این که آگهی های استخدامی دانشگاه، علاوه بر وبگاه دانشگاه، در یک روزنامه استانی معتبر و کثیر الانتشار نیز، منتشر می شود، افزود: اطلاع رسانی مواردی نظیر استخدام های شرکتی با تعداد پذیرش بسیار کم در شهرستان هایی بجز مرکز استان، معمولا در سطح همان شهرستان از طریق وبگاه شبکه بهداشت و درمان، بیمارستان یا دانشکده مربوط صورت می پذیرد.

او تصریح کرد: انتشار آگهی های استخدامی دانشگاه، پس از صدور مجوزهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت می پذیرد و قبل از هرگونه اطلاع رسانی از رسانه های معتبر، و ابتدا در وبگاه دانشگاه منتشر می شود.

دکتر فتاحی با بیان عدم انتشار هرگونه آگهی استخدامی جدید توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تاکید کرد: شبکه های مجازی در هیچ زمینه ای و از جمله در خصوص آگهی های استخدامی، مرجع معتبر و قابل اعتمادی نیستند و در برخی موارد به انتشار شایعات یا کلاهبرداری، اقدام می نمایند.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 03:09
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا