اولین نگارش در 23 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید: 75
چاپ
مدیر پشتیبانی و رفاهی دانشگاه خبر داد: راه اندازی سامانه خرید آنلاین غذای بیرون بر و فعال شدن پیک موتوری ارسال غذا در مجتمع ولایت

مدیر پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از راه اندازی سامانه خرید آنلاین غذای بیرون بر و فعال شدن پیک موتوری ارسال غذا در مجتمع ولایت خبر داد.

Sakhteman Markazi222222 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» با اعلام این خبر، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، گفت: این مدیریت برای رفاه بیشتر همکاران، سامانه خرید آنلاین غذای بیرون بر در مجتمع ولایت را راه اندازی و پیک موتوری ارسال غذا را نیز در این مجتمع فعال کرده است.

او هدف از این اقدام را افزایش رفاه حال کارکنان دانشگاه در تهیه غذا و سرعت بخشیدن به این فرآیند عنوان کرد و افزود: با راه اندازی سامانه خرید آنلاین غذای بیرون بر و فعال شدن پیک موتوری ارسال غذا در مجتمع ولایت دانشگاه، کارکنان می توانند بدون هدر رفتن وقت، غذای مورد نظر خود را انتخاب کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

دکتر هاشمی بیان کرد: همکاران می توانند با نام نویسی و ورود به سامانه Food.sums.ac.ir نسبت به سفارش، پرداخت آنلاین و دریافت غذا با پیک موتوری اقدام کنند.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 15:13
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا