اولین نگارش در 28 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید: 90
چاپ

Dr-Sharifi-98

تصویب دستورالعمل ادامه تحصیل و احتساب مدرک کارکنان غیر هیات علمی

دستورالعمل اجرایی ادامه تحصیل و احتساب مدرک تحصیلی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه، با تلاش و پیگیری پیوسته گروه مهندسی مشاغل مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری، در هیات رییسه دانشگاه، مطرح شد و به تصویب رسید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این دستورالعمل، پس از شش ماه پیگیری گروه مهندسی مشاغل و پس از دو مرحله بررسی و کیفیت نگاری، همچنین استفاده از نظرات علمی و تجربی صاحبنظران دانشگاه تهیه شد.

دکتر «مهرداد شریفی» تصریح کرد: دستورالعمل یادشده در راستای سیاست های کلی نظام سلامت و پیرو «آیین نامه مهندسی و ارزیابی مشاغل کارکنان» و با هدف توسعه شایسته گزینی و شایسته سالاری در حوزه سرمایه های انسانی نظام سلامت، تدوین شد.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، نیز اعلام کرد: این دستورالعمل با بررسی چالش ها و مشکلات، جمع بندی موازین قانونی و به استناد تبصره 2 ماده 29 آیین نامه مهندسی و ارزیابی مشاغل کارکنان، تدوین شده است.

دکتر «نرجس السادات نسبی» افزود: این دستورالعمل که با هدف رفع چالش ها و منطقی سازی فرایند ادامه تحصیل و احتساب مدرک، تدوین شد، شامل ضوابط ادامه تحصیل و احتساب مدرک تحصیلی و فرایند اجرا است و به زودی به همه واحدهای دانشگاه ابلاغ می شود.

دکتر نسبی بیان کرد: با توجه به تاکید هیات رییسه دانشگاه، وظیفه نظارت بر حسن اجرای آیین نامه اجرایی ادامه تحصیل و احتساب مدرک تحصیلی کارکنان غیر هیات علمی، به عهده معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه است.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 28 ارديبهشت 1398 06:23
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا