اولین نگارش در 11 خرداد 1398
تعداد بازدید: 35
چاپ

پشتیبانی ویژه اقتصاد سلامت دانشگاه از بیمارستان حافظ و الزام افزایش درآمد

نشست اقتصاد سلامت دانشگاه، با مصوباتی در خصوص پشتیبانی ویژه دانشگاه از بیمارستان حافظ و الزام افزایش درآمدزایی 20 درصدی این بیمارستان به نسبت سال گذشته، همراه بود.

dd2132

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوول اقتصاد سلامت دانشگاه با اعلام این خبر گفت: افزایش ضریب اشغال تخت نوزادان، گسترش خدمات فتوتراپی و همچنین فراهم سازی مقدمات استقلال درمانگاه بیمارستان، از جمله مصوباتی بود که بیمارستان حافظ باید آنها را پیگیری کند.

desdf32

دکتر «عرفان خوارزمی» در خصوص مصوبات فنی و عمرانی این نشست، افزود: بازدید کارشناسانی از وضعیت ساختمانی و تاسیساتی اتاق عمل، ارایه طرح جامع بازسازی و نوسازی سازه بیمارستان، پیش بینی یک دستگاه آسانسور در طراحی اتاق عمل جدید و نیز اختصاص یک دستگاه دیزل ژنراتور در برنامه تجهیز تاسیسات عمرانی، به تصویب رسید.

او همچنین از تصویب اختصاص نیروی پرستار شرکتی در بخش mobile nicu، تسهیل عقد قرارداد با بیمه های تکمیلی و مساعدت در تامین پزشک داروساز بیمارستان، در این نشست خبر داد.

این نشست با حضور دکتر «مهرداد شریفی»؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیران حوزه معاونت یادشده و مسوولانی از معاونت های درمان و غذا و دارو، برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 12 خرداد 1398 03:58
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا