اولین نگارش در 11 خرداد 1398
تعداد بازدید: 33
چاپ

حوزه مهندسی دانشگاه، پیشروی مدیریت پروژه در سطح وزارت بهداشت

بکارگیری نرم افزار مدیریت پروژه، برای یکپارچه سازی فرآیند های مدیریت پروژه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برای نخستین بار در سطح دانشگاه های علوم پزشکی کشور، آغاز شد.

Degree-Page-Header-img-project-management

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه با اعلام این خبر، گفت: استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه برای دستیابی به اهداف پروژه و رفع نیازهای آن؛ از ضرورت های مدیریت روز دنیا در حوزه فنی و عمرانی است.

sfddad

دکتر «سالار خواجه پور» افزود: در همین راستا این مدیریت از سال گذشته، رایزنی با شرکت های مختلف ارایه دهنده سامانه نرم افزار مدیریت پروژه را آغاز کرد و پس از بررسی های جامع، یکی از شرکت های بومی که توانمندی بیشتری در اختصاصی نمودن نرم افزار با فرآیندهای جاری این دانشگاه داشت، برگزیده شد.

او در ادامه گفت: نخستین نشست آموزشی این نرم افزار، برای کارشناسان حوزه ستادی دانشگاه، در هفتم خرداد امسال در مجتمع ولایت برگزار شد.

دکتر خواجه پور اعلام کرد: در هفته های پیش رو، شاهد برگزاری دوره یادشده به صورت کارگاهی و عملی برای کارشناسان حوزه ستادی خواهیم بود.

وی ابراز امیدواری کرد: با اجرای نرم افزار مدیریت پروژه در مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، شاهد تحول و جهش در ارایه خدمت به مراجعان و پیمانکاران خواهیم بود.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 12 خرداد 1398 03:57
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا