اولین نگارش در 06 اسفند 1392
تعداد بازدید: 5980
چاپ

 

Mr . Afrashi 05 Mr . Afrashi 03Mr . Afrashi 06Mr . Afrashi 02

 

مدیر فنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه این دانشگاه را از نظر تعداد پروژهای عمرانی در بین سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، اول ذکر کرد .

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، مهندس کرامت ا... افراشی در همایش بزرگداشت روز مهندس ، افزود : مهندسان حوزه سلامت در شیراز در سال جاری 46 هزار متر مربع طراحی و افزون بر 70 هزار متر مربع بررسی و کنترل طراحی بیمارستانی داشته اند .

وی اظهار داشت : در سال 92 مهندسان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزون بر 237 پروژه عمرانی را داشته اند .

مهندس افراشی بیان کرد : حوزه مدیریت فنی مسوولیت 114 موتورخانه را بر عهده دارد که 57 مورد آنها در شیراز و بقیه در سطح استان فارس فعالند .

وی گفت : دانشگاه علوم پزشکی شیراز در عرصه مهندسی و فنی ، ساخت و ساز ، فناوری اطلاعات و تجهیزات پزشکی فعالیت قابل توجهی دارد که در مواردی در کشور نیز دارای جایگاه ویژه ای می باشد .

بر اساس این گزارش همایش بزرگداشت مهندس در پنجم اسفندماه همزمان با روز مهندس با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، شهردار شیراز ، شهرداران مناطق مختلف شیراز و سایر مسوولان دانشگاه و شهرداری برگزار شد که طی آن از شهرداران و مدیر عامل توزیع برق شیراز ، رییس بهره برداری اداره گاز استان ، معاون معماری و شهرداری شیراز ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز و همچنین مهندسان دانشگاه قدردانی شد .

پایان خبر

 

 

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 14 اسفند 1392 07:35
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا